Експлуатація та догляд

Причини, через які люди вирішують встановити пластикові вікна замість старих дерев'яних, відомі. Комусь важливо тепло взимку, іншому – звукоізоляція, третьому – гарний зовнішній вигляд, четвертому – все перераховане вище. Але в будь-якому випадку важливим є питання – як довго ми зможемо користуватися цими вікнами? Чи не доведеться вже через два-три роки їх міняти?

Звичайно, виробники стверджують, що термін служби пластикових вікон понад сорок років. Ось тільки гарантію зазвичай дають п'ять років. Чому це так? Справа в тому, що термін служби вікна, як і будь-якого пристрою, залежить від поводження і догляду. Якщо власник не забуватиме, хоча б зрідка слідкувати за вікном, воно і через двадцять років буде в майже такому ж стані, як і після установки. Звичайно, пластикові вікна вимагають меншої турботи, ніж дерев'яні, але все ж таки, їх потрібно регулярно мити, змащувати, чистити і провітрювати.


Компанія МЕКОН рекомендує дотримуватися наступних інструкцій з експлуатації та догляду.

Провітрюйте всі приміщення щонайменше 2 рази на день по 10-15 хвилин, особливо вранці, під час приготування їжі, прання та вологого прибирання. Пластикові вікна мають високу герметичність і в закритому стані вони пропускають дуже мало повітря. Відповідно, в приміщеннях може накопичуватися волога, що викликає утворення конденсату. Вологість у Вашій квартирі не повинна перевищувати 40-50%, це відповідає нормальним умовам життєдіяльності людини. Також, у квартирі має бути виправлена ??витяжна вентиляція.

Миючі засоби для вікна ПВХ не повинні містити ацетон, бензин, розчинники, абразивні речовини. Мити пластикові вікна можна звичайним теплим мильним розчином. Не використовуйте абразивні засоби для чищення, через які поверхня Вашого вікна може стати шорсткою. Рами можна протирати сухою чи вологою серветкою, а також поролоновими губками.

Необхідно не менше двох разів на рік змащувати всі складові частини фурнітури пластикових вікон, що рухаються. Для цього є фірмові засоби для змащення фурнітури або просте масло для швейних машинок.

Переключення між поворотним і відкидним режимами проводіть тільки при закритій стулці, щоб уникнути зависання вікна на відкритих ножицях. Якщо це сталося – натисніть на блокуючий елемент фурнітури, поверніть ручку та прикрийте стулку.

Догляд за гумовими ущільнювачами також необхідний при експлуатації вікон. У пластикових вікнах використовуються гумові ущільнювачі, які захищають від протягів та злив. На жаль, існуючі види ущільнювачів зазнають природного старіння. Для того, щоб з роками вони не втратили свої еластичні властивості, необхідно 1-2 рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами, нанесеними на тканину, що добре вбирає.

Необхідно періодично очищати від бруду водовідвідні канали. Відкривши стулку, Ви виявите їх у нижній частині рами. Водовідвідні канали служать для виведення назовні вологи, що накопичується всередині вікна ПВХ.

Не ставте на пластикові підвіконня гарячі предмети! Це зіпсує зовнішній вигляд підвіконня і може призвести до його вимушеної заміни.

Телефони
068 125-89-34
068 359-88-65
068 359-88-12
(045 71) 7-50-50
icq: 629288657
Ми використовуємо
salamander wintech openteck maco vorne